Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Білети до 1 та 2 модульного контролю ( варіанти 1- 30 )

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Кафедра хімічної технології переробки нафти та газу

Інформація про роботу

Рік:
2009
Тип роботи:
Модульний контроль
Предмет:
Технологія одержання базових олив
Варіант:
1-30

Частина тексту файла

Національний університет “Львівська політехніка” Курс “Технологія одержання базових олив” БІЛЕТ № 1 Груповий склад мазутів і можливості виділення оливних фракцій вакуумною ректифікацією. Вплив природи розчинника на технологічний режим селективної очистки. Закономірності розчинності твердих вуглеводнів в оливних фракціях і можливості інтенсифікації процесу депарафінізації. Будова ароматичних вуглеводнів оливних фракцій і напрямки їх перетворення. Призначення та технологічна схема гідроушляхетнення сировини для виробництва олив зі стаціонарним шаром каталізатора. Білет № 2 з курсу “Технологія одержання базових олив” Модуль І Призначення і умови адсорбційної очистки оливних фракцій. Фактори вакуумної ректифікації і удосконалення вакуумстворюючої апаратури. Хімічний склад гудронів і вплив його на технологічний режим блоку деасфальтизації. Вибір розчинника селективної очистки в залежності від хімічного складу оливної фракції. Чому створюється ТЕД, від чого він залежить. Національний університет “Львівська політехніка” Курс “Технологія одержання базових олив” БІЛЕТ № 2 Призначення і умови адсорбційної очистки оливних фракцій. Фактори вакуумної ректифікації і удосконалення вакуумстворюючої апаратури. Хімічний склад гудронів і вплив його на технологічний режим блоку деасфальтизації. Вибір розчинника селективної очистки в залежності від хімічного складу оливної фракції. Чому створюється ТЕД, від чого він залежить. Будова смолисто-асфальтенових компонентів оливних фракцій та напрямки їх перетворення. Призначення та технологічна схема одноступеневої гідрогенізації оливних фракцій. Національний університет “Львівська політехніка” Курс “Технологія одержання базових олив” БІЛЕТ № 3 Призначення і умови селективної очистки оливних фракцій. Інтенсифікація процесу депарафінізації. Фактори процесу адсорбційної доочистки. Хімічний склад гачу і петролатуму, вплив хімічного складу на температуру застигання. Напрямки зниження залишкового тиску в вакуумній колоні і вплив його на глибину відбору дистилятних фракцій. Будова сірковмісних компонентів оливних фракцій і напрямки їх перетворень. Призначення і технологічна схема двоступуневої гідрогенізації оливної фракції
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини